Pojištění

We Help Buy, Sell or Rent

Provedeme vás světem životního i neživotního pojištění. Dle vašich aktuálních potřeb vybereme to nejvýhodnější řešení. Spolupracujeme s více než 17 pojišťovacími domy. Často sjednané produkty od pojišťoven mohou obsahovat rizika, která přeplácíte nebo jsou to již zastaralé produkty. Vytvoříme Vám produkt, který bude přesně na míru vašim současným požadavkům a nedojde timto k velmi častému a obávanému podpojištění.

Napište nám a domluvte si schůzku s našim poradcem a společně vybereme to nejlepší řešení.
Investice

We Help Buy, Sell or Rent

Máte volné finanční prostředky a chcete je investovat, nebo chránit před inflací? Připravíme vám nabídku přesně podle vašich možností a přání. Vše začíná důkladným výběrem investičních nástrojů, které zařazujeme do naší nabídky. U nás máte jistotu, že nabízené investiční produkty prošly důkladným screeningem a schvalovacím procesem. Veškeré investice jsou schváleny České Národní Banky.

Pokud Vám peníze leží na běžném účtu, nebo účtu stavebního spoření, penzijního připojištění a jiných, tak v současné chvíli máte garantované zhodnocení díky inflaci -16%. To není úplně ideální, že?
stacks of mix coins with difference size of seed on white background, Business Investment concept
Bankovní služby

We Help Buy, Sell or Rent

Plánujete si pořídit nový dům, auto nebo realizovat rekonstrukci? Zároveň nemáte dostatečné finanční zdroje? Společně sjednáme vhodný úvěr s těmi nejlepšími podmínkami. Často se setkáváme s tím a v poslední době to bývá pravidlem, že nejnižší úroková sazba v žádném případě neznamená nejvýhodnější úvěr. V konečné fázi klient zaplatí na poplatcích a nesmyslných připojištěních v součtu mnohem více.

Napište nám a domluvte si schůzku. Hypoteční úvěr bývá závazek na 30 let a tím, že budete mít možnost srovnání jen získáte.