Ocenění nemovitosti

Našli jste svou vysněnou nemovitost, ale nejste si jisti, zda kupní cena odpovídá? Nebo již nemovitost vlastníte a zajímalo by vás, jakou má hodnotu? Vyplňte formulář a my vám obratem sdělíme jakou má aktuální cenu.

Reference

Paní makléřku mohu vřele doporučit. Je to profesionál ve svém oboru. Oceňují její ochotu, vstřícnost, lidský přístup a opravdový zájem pomoci. A to vždy s úsměvem na tváři. Jitka K.

Jitka K. Karviná

Potřebovali jsme s manželem poradit s hypotékou na rodinný dům. Z počátku to vypadalo, že to asi nepůjde, ale naštěstí se vše povedlo a my bydlíme ve svém domě podle svých představ. Děkuji za služby paní Dudkové, která je velmi ochotná a schopná. Doporučuji! Kateřina J.

Kateřina J. Třinec

Díky panu Suszkovi konečně bydlíme v novém .Oceňuji zejména jeho rychlý a profesionální přístup o vše se postaral a vše co jsme museli udělat bylo nastěhovat do nového domu.

Ing. Petr H. Ostrava

  Vše proběhlo tak, jak jsme si s manželem představovali. Mohu jen doporučit.

  Lenka S. Frýdland Nad Ostravicí

  Perfektní přístup, vše probíhalo hladce. I po ukončení spolupráce nás p. Drongová upozornila na další zákonné povinnosti, takže za nás naprostá spokojenost.​Byla to naše celkově první zkušenost s realitním makléřem, takže jisté obavy byly. Nicméně pak vše opadlo a byla to super spolupráce. Jan K

  Jan K. Český těšín

  Kvůli růstu cen stavebních materiálů jsme se dostali do těžké situace, kdy nám chyběly peníze na dostavbu rodinného domu. Díky p. Babiuchovi máme zajištěno dofinancování. Pro jeho znalosti, profesionální a lidský přístup velice doporučujeme.

  Martin L. Třinec

  Dostala jsem doporučení na paní Macoszkovou, kterou jsem předtím neznala. Vyřešila nám financování družstevního bytu a nyní se stará o naše rodinné finance. Jsme velice spokojení a mohu jen doporučit.

  Natalie R Havířov